WWW počítadlo
nové počítadlo změna počítadla smazání počítadla pomoc

WWW počítadlo je prográmek, který běží na našem serveru a jeho cílem je počítat přístupy na WEBovské stránky. Pokud i Vy máte svoji stránku vystavenou někde na Internetu, chcete možná vědět, kolik lidí si ji prohlédlo. Pak jste na správné adrese.

Vytvoření Vašeho vlastního počítadla je velice jednoduché. Vyplňte formulář na stránce nové počítadlo a náš server Vaše počítadlo vytvoří a řekne vám, jak ho vložit na Vaši stránku.

Pokud už máte počítadlo vytvořeno a chcete ho použít, doporučujeme vám si přečíst informace o použití počítadla. Existujícímu počítadlu lze také měnit jeho nastavení.

Jestliže potřebujete pomoc, přečtete si k tomu určenou stránku.

Jaké má toto počítadlo výhody oproti jiným? Především má velké možnosti nastavení fontů, barev, způsobů zobrazení (viz použití).Další výhodou oproti ostatním počítadlům je možnost nastavení jednoho přístup denně. Pokud na stránku přistupujete několikrát po sobě, přičte vetšina počítadel přístup pokaždé. Toto počítadlo počítá přístupy pouze jednou denně z každého počítače. Dále nabízíme zasílání emajlů s podrobným výpisem přístupů na Vaše stránky zahrnující čas a počítač ze kterého uživatel přišel atd.

Toto počítadlo je téměř identické s počítadlem WEB-counter firmy NetDigts, podle něhož bylo toto počítadlo vytvořeno.

WEBovský počítadlo TM Edas. All rights reserved, Mapování barev TM Vosa
Pokud máte nějaký dotaz, nebo připomínku, pište na adresu MickeyM
webhosting by ZEAL, webdesign Mickey M