WWW počítadlo
nové počítadlo změna počítadla smazání počítadla pomoc

Znakové sady

Pro získání více informací se podívejte na Stránku použití. Znakové sady jsou staženy z adresy http://www.digits.com/. WWW počítadlo nabízí 29 možností písma. Základní je:

Jíná znaková sada může být nastavena použitím volby -c/number , kde číslo number musí být decimální číslo znakové sady. Například první znakovou sadu dostanete volbou -c/1:

<IMG SRC="http://pocitadlo.zeal.cz/cgi-bin/wc/-c/1/name">
Poznámka: Místo jména name v HTML příkazu napište jméno, pod kterým jste vytvořili svoje počítadlo.

Tím dostanete:

Zde jsou možné znakové sady.

 
0 ... Can't remember where I found this one. 1 ... Found at The Museum of Counter Art. 2 ... Created by benjamin@pop3.oro.net. 3 ... Can't remember where I found this one. 4 ... Created by Russ. 5 ... Created by Ryan Terry Sammartino. 6 ... Created by Ryan Terry Sammartino. 7 ... Stolen from the back of the Buffalo Tom CD. 8 ... Created by Russ. 9 ... Created by Heini Withagen. 10 ... Can't remember where I found this one. 11 ... A set sneaked to me by Daniel Klein. 12 ... Thrown my way by Matt Walker. 13 ... Thrown my way by Matt Walker. 14 ... Thrown my way by Matt Walker. 15 ... Created by Michael Teator. 16 ... Created by D & A. 17 ... Created by Mac chauvinist Mars Saxman. 18 ... Can't remember where I found this one. 19 ... Created by Ben Guaraldi. 20 ... This one is a public domain font. 21 ... This one is a public domain font too. 22 ... And once more public domain font. 23 ... Created by Jeremy Thompson. 24 ... Created by Ythan@aol.com. 25 ... Created by Mikael Lind. 26 ... Created by Kentaro Saito. 27 ... Some snowy holiday digits from Mr Richie J Kendrick. 28 ... This one is my own and favorite. 29 ... This one is strandard Times New Roman font. 30 ... First charset I got by mail from someone. 31 ... Second charset I got by mail from E.Cerny. 32 ... Third charset I got by mail from Tomas Kozak.
WEBovský počítadlo TM Edas. All rights reserved, Mapování barev TM Vosa
Pokud máte nějaký dotaz, nebo připomínku, pište na adresu Mickey M
webhosting by ZEAL, webdesign Mickey M